Ascenditur Heerlen 

Akerstraat 27,  6411 GW


Neem contact op

Onze locatie in Heerlen

Onze locatie in Heerlen-centrum is gevestigd op Akerstraat 27. Hier kunt u ons vinden op de tweede verdieping (te bereiken via trap en lift). Naast het gebouw kunt u als bezoeker kosteloos parkeren.

Onze totaaldiensteverlening bestaat uit:

  • Inzetbaarheidsmanagement

  • Arbodienstverlening en verzuimmanagement

  • Re-integratie

  • Plaatsing en begeleiding

Ons team in Heerlen

Patrick Vrijman

Patrick Vrijman

p.vrijman@ascenditur.nl

Edwin Sturtz

Edwin Sturtz

e.sturtz@ascenditur.nl

Suzanne Eggen

Suzanne Eggen

s.eggen@ascenditur.nl

Mike Merkelbag

Sandra Potten

s.potten@ascenditur.nl

Mike Merkelbag

Rudie Peters

r.peters@ascenditur.nl

Mike Merkelbag

Manon Laval

m.laval@ascenditur.nl

Mike Merkelbag

Mike Merkelbag

m.merkelbag@ascenditur.nl

Arbodienstverlening Heerlen

Arbodienstverlening Heerlen

Bekijk hoe we onze arbodienstverlening in Heerlen aanbieden.

Re-integratie Heerlen

Re-integratie Heerlen

Bekijk hoe we onze re-integratietrajecten in Heerlen aanbieden.

Ontdek wat we voor uw organisatie kunnen betekenen

Neem gerust contact met ons op.